Saga Zmierzch: Przed świtem Część I

Miłość Belli i Edwarda kwitnie, po pięknym ślubie w końcu mogą cieszyć się spokojem i wspólnym życiem. Jednak nad ich przyszłością, znów pojawiają się ciemne chmury.

Saga Zmierzch: Przed świtem Część I - opis filmu

Czwarta, a przy tym przed ostatnia część historii opowiadającej o niecodziennej miłości człowieka do wampira. Bella Sawn (Kristen Stewart) i Edward Cullen (Robert Pattinson) postanawiaja się pobrać - jest to warunek jaki wampir postawił ukochanej nim dokonają jej przemiany.

Po wspaniałym ślubie i hucznym weselu pełnym wilkołaków, wampirów i nieświadomych ludzi, młoda para wybiera się na miesiąc miodowy. Na cudownej rajskiej wyspie w pełni oddają się sobie i beztrosko cieszą się życiem. Spokój jednak przerywa odkrycie Belli - dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jest w ciąży. Szybko postanawiają wrócić do domu, gdzie rozpoczynają się seria dramatycznych wydarzeń.

Cudowne dziecko szybko przyciąga zainteresowanie Volturi, silnej rodziny wampirów, która rządzi ich rasą. Przed ciężkim wyborem postawiony zostaje również Jacob - będzie musiał wybrać między miłością, a lojalnością do stada.

Czy kochankowie mają szansę na szczęśliwe zakończenie?

Saga Zmierzch: Przed świtem Część I - obsada

W rolach głównych bohaterów, uwikłanych w miłosny trójkąt, zobaczymy Kristen Stewart ("Głębia strachu", "Aniołki Charliego"), Roberta Pattinsona ("Tenet", "Life") i Taylora Lautnera ("Walentynki", "Nieuchwytni"). W pozostałych rolach zobaczymy takie gwiazdy jak Michael Sheen, Anna Kendrick, Billy Burke, Kellan Lutz, Ashley Greene, Nikki Reed czy Elizabeth Reaser.

Saga Zmierzch: Przed świtem Część I - gdzie oglądać

Film zobaczysz na platformie VOD Player.pl