Corgi, psiak Królowej

Corgi. Psiak Królowej

Rex to arystokratyczny królewski psiak, który właśnie wpadł w wielkie kłopoty. Sympatyczny Corgi opuszcza dwór królewski i trafia do schroniska dla zwierząt.

Corgi, psiak Królowej – opis

Klatka to nie miejsce dla Corgiego królowej! Niestety, Rex będzie musiał poradzić sobie w warunkach zgoła innych od tych, do których przywykł. Jako prezent Księcia Filipa dla królowej Elżbiety, całe życie pławił się w luksusach. Teraz zobaczy, jak wygląda prawdziwe, pieskie życie w Wielkiej Brytanii. Co wydarzyło się, że Rex opuścił Pałac Buckingham i wylądował w schronisku dla zwierząt? Ulubiony Corgi królowej dał plamę i musiał wziąć łapy za pas! Teraz planuje powrót. Zanim jednak dotrze do swojej ukochanej Elżbiety, przeżyje kilka wspaniałych przygód z poznaną właśnie psią paką.

Corgi, psiak Królowej – obsada i twórcy

„Corgi. Psiak królowej” to przezabawna animacja zrealizowana przez osoby odpowiedzialne za film „Mała wielka stopa”. W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Rafała Zawieruchę („Pewnego razu... w Hollywood”) jako Rexa i Piotra Głowackiego („Planeta Singli”) w roli Jacka.

Corgi, psiak Królowej – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD Player.pl