Laleczka

LALECZKA

Kultowa laleczka Chucky powraca! Mocno unowocześniona zabawka jest dużo straszniejsza (ale też zabawniejsza) niż kiedyś. Zapowiada się ostra jazda bez trzymanki!

Laleczka – opis

Głównym bohaterem filmu „Laleczka” jest Andy. Chłopiec przeprowadza się wraz z mamą, Karen, do nowego budynku. Ta, chcąc sprawić swojemu synowi prezent, przynosi do domu bardzo popularną wśród dzieci zabawkę – lalkę, która dzięki wbudowanemu chipowi uczy się i potrafi być świetnym kompanem do zabaw. Jednak Karen i Andy nie spodziewają się, iż drobna usterka, którą ma zabawka, stanie się niedługo ich koszmarem. Wkrótce w budynku i okolicy zaczynają ginąć ludzie (i nie tylko). Chłopiec uważa, że to właśnie lalka Chucky jest odpowiedzialna za te mordy.

Laleczka – obsada i twórcy

Nowa wersja słynnej „Laleczki Chucky” to horror z elementami komediowymi. Obraz Larsa Klevberga („Polaroid”) jest pełen elementów grozy, lecz nie wszystkie traktowane są na serio. W filmie występują: Aubrey Plaza („Legion”), Gabriel Bateman („Kiedy gasną światła”) i Brian Tyree Henry („Gdyby ulica Beale umiała mówić”). Głosu Chucky’emu użyczył znany z roli Luke’a Skywalkera z „Gwiezdnych wojen”, Mark Hamill. Warto dodać, że aktor wciela się również w słynnego Jokera w filmach animowanych i grach komputerowych o Batmanie.

Laleczka – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.