Poznaj nasza rodzinkę

Poznaj naszą rodzinkę

Po dziesięciu latach od wydarzeń z poprzedniej części Greg i Pam są szczęśliwym małżeństwem z dwójką uroczych urwisów. Tylko jeden człowiek nie jest zadowolony z tego stanu rzeczy. Jack wciąż nie ufa Gregowi i po raz kolejny przeprowadza atak na swojego zięcia.

Poznaj naszą rodzinkę – opis

Duża, kochająca się rodzina, domek na przedmieściach, dobra praca, szacunek znajomych – Greg wciąż walczy o swój status społeczny, ale nie jest mu lekko. Teść nadal go nie poważa, budowa wymarzonej rezydencji ciągnie się jak flaki z olejem, w pracy same kłopoty, a na dodatek jego związek z Pam zostaje wystawiony na wielką próbę. Niezwykle seksowna koleżanka z roboty ma ochotę na Grega, a ten już sam nie wie, co ma myśleć. Dzieci dokazują, rodzice denerwują, teściowie wchodzą na głowę. Czyżby nadchodził kryzys wieku średniego? Te słabości Grega postanawia bezlitośnie wykorzystać Jack. Może wreszcie uda się pozbyć tego nieudacznika Fockera z „kręgu zaufania”?

Poznaj naszą rodzinkę – obsada i twórcy

„Poznaj naszą rodzinkę” to trzecia część niezwykle popularnej serii komediowej opowiadającej o zmaganiach zięcia z teściem. W rolach głównych powracają: Robert De Niro („Wściekły byk”, „Depresja gangstera”), Ben Stiller („Sekretne życie Waltera Mitty”, „Jaja w tropikach”), Dustin Hoffman („Rain Man”, „Nocny kowboj”) i Barbara Streisand („Jentł”, „Książę przypływów”). Do obsady dołączają: Jessica Alba („Przebudzenie”, „Maczeta”), Laura Dern („Park Jurajski”, „Twin Peaks”) i Harvey Keitel („Wściekłe psy”, „Pulp Fiction”).

Poznaj naszą rodzinkę - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

Poznaj naszą rodzinkę – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl