Transformers 3

Transformers III

Jeśli myślicie, że w poprzednich częściach roboty zniszczyły już wszystko, to jesteście w błędzie. Zawsze jest dobry moment na demolkę z udziałem wojska i metalowych gigantów z kosmosu.

Transformers 3 – opis

Sam Witwicky już dwukrotnie ocalił Ziemię przed zagładą. Podobno do trzech razy sztuka. Wraz z Optimusem Prime i drużyną Autobotów musi przygotować się na kolejny zajadły atak Decepticonów. Tym razem inwazja zostaje sprowokowana przez odkryty lata temu na Księżycu obiekt. Technologia, która może przeważyć szalę zwycięstwa w walce pomiędzy Autobotami i Decapticonami, znajduje się w zasięgu ręki. Kto dotrze do niej pierwszy? Kto odwiedzi ciemną stronę Księżyca?

Transformers 3– twórcy i obsada

Michael Bay ponownie prezentuje zapierające dech w piersiach widowisko, w którym efekty specjalne są istotniejsze od logiki wydarzeń. Shia LaBeouf powtarza swoją rolę z poprzednich części, a partneruje mu plejada hollywoodzkich gwiazd. John Turturro („Barton Fink”), Patrick Dempsey („Chirurdzy”) Frances McDormand („Fargo”) czy John Malkovich („Osaczona”) to tylko niektórzy aktorzy zasilający obsadę „Transformers 3”.

Transformers 3 - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

Transformers 3 - gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.