Tenor

TENOR

Pełna humoru i pozytywnej energii komedia o młodym raperze z paryskich przedmieść, którego ścieżki nieoczekiwanie przecinają się z wybitną nauczycielką śpiewu operowego.

Tenor - opis

„Tenor” to inspirująca opowieść o wielkiej pasji, poznawaniu samego siebie i potrzebie odnalezienia własnego głosu. W rolach głównych występują: Mohammed Belkhir – popularny francuski beatboxer, znany pod pseudonimem MB14, którego występy na YouTube obejrzały miliony widzów.

Antoine (Mohammed Belkhir) jest początkującym raperem z przedmieść Paryża, który pracuje dorywczo jako dostawca jedzenia. Pewnego dnia, podczas realizacji jednego z zamówień, poznaje panią Loyseau (Michèle Laroque) - wybitną nauczycielkę śpiewu klasycznego z Opery Paryskiej, która dostrzega w mężczyźnie talent i postanawia wprowadzić go w świat opery. Z obawy przed brakiem zrozumienia strony rodziny i przyjaciół, Antoine prowadzi podwójne życie, ukrywając fakt, że uczy się operowego śpiewu. Rozdarty między światami paryskiej klasy wyższej i hip-hopowych przedmieść, będzie musiał dokonać wyboru i odnaleźć swój głos.

Tenor - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i francuskiej wersji językowej.

Tenor - napisy

Film zawiera napisy w polskiej wersji językowej.

Tenor - gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.