Listy do M. 2

Druga część filmowego hitu „Listy do M.” z plejadą gwiazd w świątecznych przygodach.

Listy do M. 2 - opis filmu

Minęły cztery lata od wydarzeń z pierwszej części filmu. Bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr) znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), jednak nadal nie może zdecydować się na oświadczyny, w związku z czym jego syn Kostek knuje zaręczynową intrygę.

Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale zmagają się z problemami zdrowotnymi Małgorzaty. Karina (Agnieszka Dygant), która odniosła sukces jako pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk), który obecne pracuje jako taksówkarz – rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają.

Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, więc kobieta wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem – Karolem (Marcin Perchuć). Czy mimo wszystko Melowi uda się udowodnić, że zasługuje na miłość synka?

Wladi (Paweł Małaszyński) nadal jest szefem Agencji Mikołajów, w której pomaga mu niezawodna Larwa (Katarzyna Bujakiewicz) i nowa pracownica Magda (Magdalena Lamparska), która przez przypadek namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Zaś rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się z buntem nastoletniego syna, który nie chce uczestniczyć w rodzinnej Wigilii.

Listy do M.2 - obsada i twórcy

Drugą część polskiego świątecznego hitu wyreżyserował Maciej Dejczer. W obsadzie ponowanie znaleźli się: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Maciej Stuhr i Katarzyna Zielińska. W filmie zobaczymy także Pawła Małaszyńskiego, Magdalenę Lamparską, Maciej Zakościelnego, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Małgorzatę Kożuchowską i Waldemara Błaszczyka.

Listy do M. 2- gdzie oglądać?

Film dostępny na platformie vod player.pl.