Nie powiesz nikomu?

| 10 zł za 48 h |

Kobieta obawiająca się latać samolotami – podczas powietrznych turbulencji – wyznaje wszystkie swoje wstydliwe sekrety siedzącemu obok pasażerowi.

Nie powiesz nikomu? – opis

Emma jest uroczą, lecz nieco roztrzepaną młodą damą. Dziewczyna nie jest fanką samolotów. Wręcz przeciwnie – nie ma dla niej nic gorszego niż podniebne wojaże. Niestety, jej praca wymaga przelotów, więc Emma czasem po prostu nie ma wyboru. Dobrze, że w trakcie podróży podają alkohol, którym można się znieczulić. Niestety, w przypadku naszej bohaterki okazuje się on bronią obusieczną. Podczas turbulencji język bohaterki rozwiązuje się tak bardzo, że wyznaje ona współpasażerowi swoje wstydliwe sekrety. Wszystko dobrze się kończy – samolot dociera do celu, a Emma z zaskoczeniem odkrywa, że nieznajomy, któremu przed chwilą opowiadała o punkcie G, to jej nowy szef! W dodatku młody i bardzo przystojny. Emma musi rozwiązać ten skomplikowany galimatias, zanim wszyscy w firmie poznają jej tajemnice.

Nie powiesz nikomu? – obsada i twórcy

Film „Nie powiesz nikomu?” to ekranizacja popularnej powieści pod tym samym tytułem. Obraz wyreżyserowała debiutantka Elise Duran, a w rolach głównych wystąpili: Alexandra Daddario („Baywatch. Słoneczny patrol”), Tyler Hoechlin („The Domestics”) oraz Kimiko Glenn („Orange Is the New Black”).

Nie powiesz nikomu? - ścieżka dźwiękowa

Film jest dostępny w polskiej i angielskiej ścieżce dźwiękowej. Film jest dostępny z polskimi napisami.

Nie powiesz nikomu? – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.