Interstellar

| 10zł za 48h |

Ziemi dobiega końca. Grupa astronautów wyrusza w międzygalaktyczną misję – muszą znaleźć planetę, która będzie nadawała się do zamieszkania przez ludzi. Oscar za efekty specjalne.

Interstellar – opis filmu

Ziemia w niedalekiej przyszłości. Planeta jest sukcesywnie niszczona przez klęski suszy, a ludziom grozi wyginięcie. Nieoczekiwanie naukowcy odkrywają możliwość podróżowania poza granice Układu Słonecznego. Grupa astronautów wyrusza w najważniejszą w dziejach ludzkości podróż – muszą znaleźć miejsce, gdzie nasz gatunek będzie mógł przetrwać. Na czele załogi staje Cooper, były pilot NASA, który obecnie zajmuje się uprawą roli.

Interstellar – dlaczego warto obejrzeć?

„Interstellar” to dramat science fiction z 2014 roku. Zabiera widzów w niezwykłą międzygalaktyczną podróż, której celem jest znalezienie nowego domu dla ludzkości. Film charakteryzuje tajemnicza i niepokojąca atmosfera. Produkcja zdobyła w sumie pięć nominacji do Oscara, w tym za najlepszą muzykę i scenografię, i została uhonorowana Oscarem za najlepsze efekty specjalne.

Interstellar – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest trzykrotnie nominowany do Nagrody Amerykańskiej Akademii Christopher Nolan. Za zdjęcia odpowiedzialny był absolwent łódzkiej filmówki Hoyte Van Hoytemy. W obsadzie znaleźli się: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Michael Caine oraz Ellen Burstyn.

Interstellar - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Interstellar - napisy

Film zawiera napisy w polskiej wersji językowej.

Interstellar – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.pl