Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE'A


Profesor Albus Dumbledore prosi magizoologa Newta Skamandera, żeby stanął na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza. Wspólnie muszą wyruszyć w niebezpieczną misję.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - opis

Oglądaj pojedynczo lub kliknij tu i wykup dostęp do wszystkich części Fantastycznych zwierząt.

Profesor Albus Dumbledore wie, że potężny czarnoksiężnik Gellert Grindelwald zmierza do przejęcia kontroli nad światem czarodziejów. Nie mogąc go powstrzymać w pojedynkę, powierza Newtowi Scamanderowi poprowadzenie nieustraszonego zespołu czarodziejów, czarownic i jednego dzielnego mugolskiego piekarza w niebezpiecznej misji, w której spotykają stare i nowe bestie i ścierają się z rosnącym legionem wyznawców Grindelwalda. Ale przy tak wysokiej stawce, jak długo Dumbledore może pozostać na uboczu?

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - twórcy i obsada

Kolejna przygoda, która toczy się w świecie magii stworzonym przez J.K. Rowling. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i bardzo zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Ponieważ nie jest w stanie powstrzymać go w pojedynkę i powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne), który staje na czele nieustraszonej drużyny złożonej z czarodziejów, czarodziejek i pewnego dzielnego mugolskiego piekarza.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - napisy

Film zawiera napisy w polskiej wersji językowej.

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a - gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.