Wojna światów

| 10zł za 48h |

Współcześnie zrealizowana na podstawie klasycznej pozycji książkowej autorstwa H.G. Wellsa, wyreżyserowana przez Stevena Spielberga, najnowsza wersja "Wojny światów" to przygodowy thriller science-fiction opowiadający o niezwykłej batalii toczącej się o przyszłość gatunku ludzkiego

Wojna światów - opis

Cała ta kosmiczno-ludzka rozgrywka pokazana jest z perspektywy jednej z przeciętnych amerykańskich rodzin, która w tej walce również uczestniczy.

Ray Ferrier (Tom Cruise) to rozwiedziony pracownik portowy, a jednocześnie niezbyt idealny ojciec. Wkrótce po tym jak jego była żona (Miranda Otto) i jej nowy małżonek wpadają do Ferriera, żeby podrzucić mu dzieciaki - nastoletniego Robbiego (Justin Chatwin) i młodSzą córkę, Rachel (Dakota Fanning) w mieście rozpętuje się przedziwna burza z piorunami. Chwilę później, na skrzyżowaniu nieopodal swojego domu Ray staje się świadkiem niezwykłego wydarzenia, które na zawsze odmieni życie jego samego i jego rodziny. Gigantyczna wojenna machina, osadzona na trójnogu, pojawia się nagle z głębi ziemi i zanim ktokolwiek jest w stanie zareagować, spala wszystko, co znajduje się w zasięgu jej rażenia. Ten z pozoru zwyczajny dzień w jednej minucie zmienia się w najbardziej niezwykłe wydarzenie całego życia uczestniczących w nim świadków - a jest to ni mniej, ni więcej mający przynieść katastrofalne skutki dla planety ludzi atak kosmitów na Ziemię.

Wojna światów - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

Wojna światów - gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.