Aquaman

| 10zł za 48h |

Wysokobudżetowa adaptacja kultowego komiksu opowiadającego o przygodach Aquamana, w którego wcielił się Jason Momoa. Arthur Curry - urodzony przez ludzi spadkobierca podwodnego królestwa Atlantydy, który podejmuje misję zapobiegania wojnie między światami oceanów i lądów.

Aquaman – opis

Władca jednej z siedmiu podwodnych krain – król Orm (Patrick Wilson) – chce zjednoczyć wszystkie królestwa Atlantydy, aby raz na zawsze zniszczyć ludzi żyjących na powierzchni. Obwinia ich za niszczenie środowiska naturalnego i co za tym idzie – zatruwanie niewinnych obywateli Atlantydy. Na drodze króla staje jego przyrodni brat Arthur (Jason Momoa), znany powszechnie jako Aquaman. Razem z księżniczką Merą (Amber Heard) poszukuje on niezwykłego trójzębu, który może uchronić świat przed wybuchem krwawej wojny.


Aquaman – twórcy i obsada

Za reżyserię widowiska odpowiedzialny jest James Wan („Szybcy i wściekli 7”, „Zakonnica”).  W głównych rolach występują: Jason Momoa (serial HBO „Gra o tron”, „Liga Sprawiedliwości”), Amber Heard („Pola Londynu”), Nicole Kidman („Wielkie kłamstewka”) wyróżniony czterema nominacjami do Oscara Willem Dafoe („Spider-Man”), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Patrick Wilson (serial „Fargo”) oraz Dolph Lundgren („Uniwersalny żołnierz III: Reaktywacja”).

Aquaman - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Aquaman – gdzie oglądać?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.