Inni ludzie

„Inni Ludzie” to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości.

"Inni ludzie" - opis filmu

Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków, pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy. Bohaterom w codzienności towarzyszy uważnie ich obserwujący narrator. Na pierwszy rzut oka Kamil i Iwona nie mają ze sobą nic wspólnego. Iwona jest znudzoną i nieszczęśliwą żoną Maćka, żyjącą w luksusie na kredyt. Kamil ma 32 lata, seksowną dziewczynę Anecię, ale wciąż mieszka z matką na blokowisku, snując wizje kariery rapera i łapiąc przypadkowe fuchy. Relacja z Iwoną pozornie jest bez znaczenia, ale dzięki niej oboje zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi wokół nich.

"Inni ludzie" - twórcy i obsada

Dramat w rezserii Aleksandry Terpińskiej. W rolach głównych wystąpili Jacek Beler ("Ślepnąć od świateł", "Wesele", "Kler"), Magdalena Koleśnik ("Sweat", "Kruk. Czorny woron nie śpi") i Sonia Bohosiewicz ("Usta usta", "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", "Panie Dulskie").

"Inni ludzie" - nagrody

Twórcy filmu zostali nominowani na festiwalach takich jak OFF Camera, Tofifest, LLF a także Złotego Lwa. Reżyserka Aleksandra Terepińska otrzyamała statuetkę w kategorii "Odkrycie Festiwalu". Złotym Lewm nagrodzono również Jacka Belera w kategorii najlepsza pierwszoplanowa rola oraz Magdalenę Chowańską za najlepszy monataż.

"Inni ludzie" - gdzie obejrzeć?

Film obejrzysz online na platformie VOD Player.pl.