Wredne dziewczyny

Komedia obyczajowa opowiadająca o perypetiach wychowanej w Afryce nastolatki, która po powrocie do Stanów Zjednoczonych odkrywa, że amerykańska szkoła to także rodzaj swoistej dżungli.

"Wredne dziewczyny" - streszczenie

Szesnastoletnia Cady Heron (Lindsay Lohan) do tej pory mieszkała i uczyła się w Afryce. Jej rodzice postanowili jednak powrócić do Stanów Zjednoczonych i tam wysłać ją do liceum. Już pierwsze dni pokazują nastolatce, że sztuka przetrwania w amerykańskiej szkole jest równie trudna, co sztuka przetrwania w dżungli. Niekwestionowaną królową szkolnej fauny jest Regina (Rachel McAdams). Uroda i inteligencja Cady oraz fakt, że zwraca na nią uwagę były chłopak Reginy, sprawiają, że zawistna dziewczyna postanawia ośmieszyć nową uczennicę. Pierwszym krokiem perfidnego planu jest przyjęcie Cady do grona swoich koleżanek.

"Wredne dziewczyny" - obsada

"Wredne dziewczyny" to amerykańska komedia w reżyserii Marka Watersa ("Zakręcony piątek", "Duchy moich byłych"). W obsadzie znaleźli się, m.in. Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Tina Fey i Amanda Seyfried.

Gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online na platformie VOD player.pl