Labirynt

Zdesperowany ojciec robi wszystko, żeby odnaleźć porwaną córkę. Zawiedziony opieszałością policji rozpoczyna działania na własną rękę.

Labirynt – opis

Na spokojnych amerykańskich przedmieściach dochodzi do tragedii. Sprzed swoich domów zostają uprowadzone dwie sześciolatki. Dziewczynki znikają bez śladu, ale policja ma jednego podejrzanego. Niestety, brakuje dowodów na winę Alexa Jonesa i stróże prawa są zmuszeni go wypuścić. Keller Dover, ojciec jednej z zaginionych dziewczynek, nie może pogodzić się z taką opieszałością. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sam uprowadza Jonesa. Nie cofnie się przed niczym, by poznać prawdę. Mimo że nie ma pewności co do winy podejrzanego, rozpoczyna brutalne tortury.

Labirynt – obsada i twórcy

„Labirynt” to jeden z pierwszych filmów wizjonera kina, Denisa Villeneuve’a („Blade Runner 2049”, „Nowy początek”). W rolach głównych wystąpili: Hugh Jackman („Prestiż”, „Logan”), Jake Gyllenhaal („Spider-Man: Daleko od domu”, „Okjia”), Viola Davis („Legion samobójców”, „Służące”), Maria Bello („Sekretne okno”, „Ostry dyżur”), Terrence Howard („Iron Man”, „Przebudzenie”), Melissa Leo („Fighter”, „Lot”), Paul Dano („Aż poleje się krew”, „Ucieczka z Dannemory”) i Dylan Minnette („Trzynaście powodów”, „Nie oddychaj”).

Labirynt – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.