Avengers: Czas Ultrona

Thor, Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk i pozostali herosi stają do walki z Ultronem – sztuczną inteligencją, która zagraża całemu światu. Czy Avengersi poradzą sobie z przeciwnikiem, który dorównuje im mocą?

Avengers: Czas Ultrona – opis

Ultron to sztuczna inteligencja stworzona przez Tony’ego Starka w celu ochrony świata. Niestety, robot okazał się zbyt przebiegły nawet jak na Iron Mana. Ultron opuszcza swojego stwórcę i wypowiada wojnę ludzkości, która według niego jest winna całego zła na świecie. Avengers muszą powstrzymać złoczyńcę oraz jego armię robotów. Do walki ruszają Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna wdowa i Hawkeye. Ultron okazuje się jednak przebiegłym przeciwnikiem. Szykuje naszym herosom kilka nieprzyjemnych niespodzianek. Czy Mściciele i tym razem uratują świat?

Avengers: Czas Ultrona – obsada i twórcy

„Avengers: Czas Ultrona” to kolejny obraz stworzony w ramach MCU, czyli świata gdzie spotykają się komiksowi herosi tacy jak: Thor, Hulk czy Iron Man. Drugą część przygód zespołu Avengers wyreżyserował Joss Whedon, autor pierwszej części „Avengers”. W rolach głównych powracają: Robert Downey Jr. („Iron Man”), Chris Evans („Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”), Chris Hemsworth („Thor”), Jeremy Renner („Avengers”), Samuel L. Jackson („Avengers”), Scarlett Johansson („Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”) i Mark Ruffalo („Avengers”).

Avengers: Czas Ultrona - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej. Film zawiera napisy w języku polskim.

Avengers: Czas Ultrona – gdzie oglądać?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.