Na karuzeli życia

Wonder Wheel

| 10zł na 48h |

Woody Allen przedstawia kolejną zakręconą historię miłosną. Tym razem akcja toczy się w latach 50. XX wieku, a bohaterką jest pewna kochliwa aktorka.

Na karuzeli życia – opis

Na Coney Island mieszka Ginna – kobieta, która wciąż nie może przeżyć tego, że jej zawodowe lata świetności już przeminęły. Obecnie pracuje jako kelnerka w podrzędnym barze, co tylko ją frustruje. Jej życie uczuciowe również odbiega od ideału. Co dzień musi wracać do domu, w którym czeka zapijaczony mąż, Humpty, operator karuzeli w wesołym miasteczku. Gdyby tego było mało, ich syn wykazuje niezdrowe skłonności piromańskie. Kobieta szuka pocieszenia w ramionach niedoszłego poety, a obecnie ratownika na pobliskiej plaży. Pewnego dnia na Coney Island zjawia się córka Humpty'ego z pierwszego małżeństwa, Carolina. Szuka schronienia przed ludźmi swojego męża gangstera, który wydał na nią wyrok śmierci za to, że została informatorką policji. Młoda mężatka zakochuje się w ratowniku, stając się rywalką macochy. To dopiero początek zabawnej awantury, w którą wplątują się główni bohaterowie filmu.

Na karuzeli życia – obsada i twórcy.

Woody Allen („Manhattan”, „Annie Hall”) przedstawia kolejną zabawną, ale też mądrą opowieść o miłości. Tym razem w rolach głównych występują: Kate Winslet („Titanic”, Lektor”), Jim Belushi („Brudny glina”, „Nie ma jak w piekle”), Juno Temple („Rogi”, „Ptaszki”) i Justin Timberlake („The Social Network”, „To tylko seks”).

Na karuzeli życia – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.