Gran Torino

| 10 zł za 48h |

Clint Eastwood w jednej ze swoich najlepszych ról. Starszy pan nie może dogadać się ze swoimi nowymi azjatyckimi sąsiadami. Dramatyczne wydarzenia wywracają do góry nogami jego spojrzenie na świat.

Gran Torino – opis

Walt Kowalski to weteran wojenny, który ponad wszystko ceni sobie święty spokój. Niestety, nie będzie dany mu odpoczynek w ciszy. W jego okolicy pojawiają się Azjaci, którzy wyjątkowo działają mu na nerwy. Walt ma ciężki charakter i cięty język, więc zaczyna prowadzić wojenkę ze swoimi nowymi sąsiadami. Wkrótce przekonuje się, że nie są oni tacy źli. Zaprzyjaźnia się z chłopcem, który wpada w wielkie tarapaty. W okolicy pojawiają się gangi burzące spokój Walta i jego azjatyckich sąsiadów. Kowalski postanawia stoczyć ostatnią w swoim życiu bitwę.

Gran Torino – obsada i twórcy

„Gran Torino” to kolejny wspaniały projekt Clinta Eastwooda („Bez przebaczenia”, „Za wszelką cenę”). Aktor zagrał główną rolę i wyreżyserował rzeczony obraz. W pozostałych rolach występują między innymi amatorzy azjatyckiego pochodzenia – Ahney Her i Bee Vang.

Gran Torino - ścieżka dźwiękowa

Film dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej z możliwością wyboru polskich napisów.

Gran Torino – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.