Jane Fonda w pięciu odsłonach

JANE FONDA IN FIVE ACTS

Intrygująca opowieść o życiu Jane Fondy – utalentowanej i przebojowej amerykańskiej artystki, której życiorys mógłby być podstawą wielu filmów.

„Jane Fonda w pięciu odsłonach” – o filmie

Film jest zapisem dwudziestojednogodzinnej rozmowy z gwiazdą. To intymna opowieść o barwnym życiu charyzmatycznej artystki. Pokazuje wzloty i upadki, które pozwoliły jej lepiej poznać samą siebie i walczyć o lepszą przyszłość. Gwiazdą szczerze opowiada o swoich życiowych decyzjach i błędach. Pierwsze cztery części filmu dokumentalnego skupiają się na mężczyznach, którzy mieli ogromny wpływ na Fondę oraz jej pragnienia i ambicje. Ostatnia, piąta część filmu skupia na niej samej. Bohaterka konfrontuje się ze swoimi demonami i jednoczy z rodziną.

Film dokumentalny „Jane Fonda w pięciu odsłonach” („Jane Fonda in five acts”) został zrealizowany przez laureatkę czternastu nagród Emmy Susan Lacy (znana z filmu „Spielberg”).

„Jane Fonda w pięciu odsłonach” – główna bohaterka

Dziewczyna z sąsiedztwa, sex bomba, aktywistka, instruktorka fitness. Zdobywczyni Oscara, znana z roli Barbarelli. W życiu Jane Fondy nie brakowało kontrowersji, tragedii i przemian, a informacje o jej zmaganiach z losem przez lata nie schodziły z pierwszych stron gazet. Blisko osiemdziesięcioletnia Jane Fonda w filmie została ukazana jako kobieta spełniona, która nie boi się działać w imię ważnych dla niej wartości.

„Jane Fonda w pięciu odsłonach” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.