Niszczycielka

Destroyer

Nicole Kidman w jednej z najbardziej intrygujących ról w swojej karierze. Zobacz, jak zmieniła się słynna aktorka, która wciela się w policjantkę na skraju upadku.

Niszczycielka – opis

Erin Bell była niegdyś bardzo obiecującą policjantką. Miała przed sobą wielką karierę, jednak traumatyczne wydarzenie sprawiło, że znalazła się na samym dnie. Pracując pod przykrywką, znalazła się sama na pustyni z niebezpiecznym gangiem. To bezwzględny lider przestępców odpowiedzialny jest za upadek Erin. Teraz kobieta jest wrakiem człowieka, lecz wciąż wykonuje policyjną robotę. Pojawia się jednak szansa, żeby odmienić los. Stary wróg powraca i bohaterka ma szansę na zemstę i wymierzenie sprawiedliwości. Czy krwawa vendetta sprawi, że Erin na nowo odnajdzie cel w życiu?

Niszczycielka – obsada i twórcy

Główną bohaterkę filmu „Destroyer” portretuje Nicole Kidman („Oczy szeroko zamknięte”, „Aquaman”). Aktorka zdobyła nominację do Złotego Globu za swój występ. Partnerują jej między innymi: Sebastian Stan („Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”), Bradley Whitford („Opowieść podręcznej”, „Uciekaj!”), Tatiana Maslany („Orphan Black”, „Niezwyciężony”) oraz Scoot McNairy („Detektyw”, „Halt and Catch fire”). Reżyserką obrazu jest Karyn Kusama („Zbuntowana”, „Zaproszenie”).

Niszczycielka – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl