Zmierzch

Isabella Swan to szukająca swego miejsca w świecie nastolatka. Kiedy poznaje przystojnego i intrygującego Edwarda Cullena, nie zdaje sobie sprawy, że chłopak odmieni jej życie na zawsze.

Zmierzch - opis filmu

Chyba każda nastolatka marzy o wielkiej miłości. Kiedy 17-letnia Isabella Swan (Kristen Stewart) przeprowadza się do małego, ponurego miasteczka w stanie Washington, nic nie zwiastuje tego, że dziewczyna może spotkać tu miłość swojego życia. To tutaj Bella poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena (Robert Pattinson). Chłopak wyróżnia się na tle rówieśników. Ma jasną cerę i posiada nadludzkie zdolności.

Bohaterka szybko zdaje sobie sprawę, że nie można mu się oprzeć. Jej ciekawość przybiera na sile, gdy spotyka go w szkole. Dziewczyna usiłuje poznać mroczne sekrety. Nie wie, że zbliżając się do Cullena, naraża siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Okazuje się bowiem, że darzy uczuciem wampira... Czy młodzieńcze zakochanie może przerodzić się w prawdziwą miłość? Jak zareaguje chłopak, gdy się dowie, że Bella darzy go uczuciem? I co na to jej ojciec?

Zmierzch - obsada

W rolach głównych bohaterów, uwikłanych w miłosny trójkąt, zobaczymy Kristen Stewart ("Głębia strachu", "Aniołki Charliego"), Roberta Pattinsona ("Tenet", "Life") i Taylora Lautnera ("Walentynki", "Nieuchwytni"). W pozostałych rolach zobaczymy takie gwiazdy jak Michael Sheen, Anna Kendrick, Billy Burke, Kellan Lutz, Ashley Greene, Nikki Reed czy Elizabeth Reaser.

Zmierzch - gdzie oglądać

Film zobaczysz na platformie VOD Player.pl