Niedobrani

Ambitna pani sekretarz stanu i lewicujący dziennikarz z niewyparzoną gębą. Czy ta para ma szansę na płomienny romans? Okazuje się, że tak!

Niedobrani – opis

Charlotte Field pełni funkcję sekretarza stanu. Jest potężną, popieraną w wielu kręgach kobietą, która zamierza wkrótce ogłosić swoją kandydaturę na panią prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki. Fred Flarsky to niezależny dziennikarz, który przez swój ostry język i ideologiczne zacięcie, wciąż wpada w kłopoty. Na pewnej imprezie pani sekretarz spotyka Freda, który okazuje się jej podopiecznym z czasów, gdy kobieta dorabiała sobie jako opiekunka do dzieci. Pani Field zapoznaje się z tekstami dziennikarza i postanawia go bezzwłocznie zatrudnić jako twórcę przemówień. Tak zaczyna się współpraca bohaterów, którzy od tej pory niemal wszędzie podróżują i pojawiają się razem. W końcu – jak łatwo się domyślić – relacja zawodowa przeradza się w romans.

Niedobrani – opis

„Niedobrani” to jedna z najlepiej ocenianych komedii 2018. To również celna satyra na współczesne podziały polityczne. W rolach głównych występują Seth Rogen („Sąsiedzi”, „Wpadka”) i Charlize Theron („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Monster”). Partnerują im między innymi Bob Odenkirk („Zadzwoń do Saula”, „Fargo”) i Andy Serkis („Ewolucja planety małp”, „Czarna Pantera”). Za kamerą stanął Jonathan Levine („Pół na pół”, „Wiecznie żywy”).

Niedobrani – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl