Niezwyciężona

NIEZWYCIEZONA (AKA. INVINCIBLE)

Film dokumentalny w reżyserii Toma Kolińskiego o Joannie Jędrzejczyk. Obraz pokazuje dwa oblicza zawodniczki - zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa, a także wojowniczkę, która fascynuje i inspiruje miliony fanów na całym świecie.

Niezwyciężona - opis

Historia sukcesu i porażki wyjątkowej zawodniczki, Joanny Jędrzejczyk, która wielokrotnie obroniła tytuł mistrzyni MMA. Twórcy przybliżają postać prawdziwej wojowniczki, która ma odwagę marzyć i działać, realizuje się wbrew trudom i stereotypom. Kiedy pada propozycja, by zacząć trenować w USA, Joanna decyduje się zaryzykować, choć wie, że ceną będzie samotność i oddalenie od rodziny. Cały czas walczy o pozostanie najlepszą zawodniczką na świecie, ale też o uznanie w rodzinnym kraju. W jej drodze na szczyt wielokrotnie zderzają się samodyscyplina z wygodą, sława na ringu z lekceważeniem w życiu prywatnym, poświęcenie z rozczarowaniem, monotonia treningów z energią walki. Poznajemy dwa oblicza bohaterki - zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa i przerażającą wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów.

Niezwyciężona - twórcy

Film w reżyserii Toma Kolińskiego został wyprodukowany przez HBO Europe, Opus Film i Tallyho! przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego.

Niezwyciężona - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.