Maria łaski pełna

MARIA FULL OF GRACE

Maria to siedemnastoletnia Kolumbijka, która postanawia odmienić swoje życie. Decyduje się na przemyt heroiny… we własnym żołądku.

Maria łaski pełna – opis

Maria mieszka wraz z całą rodziną w Bogocie i pracuje na plantacji róż. Jej zajęcie nie ma perspektyw, a co gorsza, to od niej zależy los rodziny. Wszechobecna bezsilność wykańcza ją psychicznie, brak nadziei skłania do desperacji. Gdy dziewczyna poznaje Franklina, decyduje się na ryzykowny ruch. Zgadza się przemycić woreczki pełne heroiny do Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu wreszcie odbije się od dna, ale czy gra jest warta świeczki? Maria podejmuje się tego wielce ryzykownego zadania, nie zdając sobie sprawy z szeregu niebezpieczeństw, które przed nią stoją.

Maria łaski pełna – obsada i twórcy

„Maria łaski pełna” to doceniony na całym świecie obraz autorstwa Joshuy Marstona („Przebaczenie krwi”). Film zdobył nagrodę specjalną na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Wyróżnienie na festiwalu oraz nominację do Oscara uzyskała również Catalina Sandino Moreno („Wcielenie”) – aktorka portretująca główną bohaterkę.

Maria łaski pełna – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.