Tarapaty

Tarapaty HD

|8zł na 48h|

Tajemnica, przygoda, przyjaźń. Te trzy rzeczy gwarantują wielkie emocje, a tarapaty, w które wpadają Julka i Olek są nimi przepełnione.

 

Tarapaty – opis

Julka to niezbyt szczęśliwa dwunastolatka. Nie ma przyjaciół, musi uczęszczać do szkoły z internatem i rzadko widuje rodziców. Co gorsza, wakacje spędza w starej kamienicy u nudnej ciotki. To nie są wymarzone perspektywy na lato dla młodej dziewczyny, ale los może się szybko odmienić. Julka poznaje Olka i wraz z nim rzuca się w wir przygód. Okazuje się bowiem, że w okolicy ukryty jest drogocenny skarb, a dzieciakom wpada w ręce mapa wskazująca miejsce ukrycia bogactwa. Julka i Olek rozpoczynają poszukiwania, a na drodze do rozwiązania zagadki spotykają niebezpieczną złodziejską szajkę.

 

Tarapaty – obsada i twórcy

„Tarapaty” to polski obraz przygodowy dla całej rodziny. Film wyreżyserowała Marta Karwowska („Zawsze warto”). W rolach głównych wystąpili młodzi aktorzy Hanna Hryniewicka i Jakub Janota-Bzowski. Partnerują im: Piotr Głowacki („Planeta singli”), Roma Gąsiorowska („Listy do M.”) oraz Joanna Szczepkowska („Volta”).

 

Tarapaty – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.