Duma i uprzedzenie i zombie

Pride + Prejudice + Zombies(Pride and Prejudice and Zombies) HD

|10zł za 48h|

Połączenie klasycznego kina kostiumowego z zombie slasherem. Co by było, gdyby w świecie wykreowanym przez Jane Austen pojawiły się wygłodniałe żywe trupy? Oto odpowiedź.

Duma i uprzedzenie i zombie – opis

Anglia XIX wieku zmaga się z epidemią zombie. Siostry Bennet zostały przeszkolone w chińskich sztukach walki w taki sposób, żeby mogły się skutecznie bronić przed żywymi truposzami. Walka o życie to jedno, ale trzeba zapewnić sobie też spokojną przyszłość u boku bogatego męża. Pani Bennet robi wszystko, żeby jej córki poślubiły starających się o nie zalotników. Rozpoczyna się festiwal godów i amorów. Trudno jednak o miłość, gdy na każdym kroku czają się wygłodniałe zombiaki.

Duma i uprzedzenie i zombie – opis

„Duma i uprzedzenie i zombie” to film oparty na powieści Setha Grahame-Smitha z 2009, która z kolei parodiuje klasyczną książkę Jane Austen pod tytułem „Duma i uprzedzenie”. Film wyreżyserował Burr Steers („Charlie St. Cloud”), a w rolach głównych wystąpili: Lily James („Baby driver”), Sam Riley („Control”), Jack Huston („Zakazane imperium”), Charles Dance („Gra o tron”), Lena Headey („Gra o tron”) i Matt Smith („The Crown”).

Duma i uprzedzenie i zombie – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.