Człowiek na krawędzi

Trzymający w napięciu thriller, w którym nic nie jest tym, czym początkowo się wydaje

Człowiek na krawędzi – opis filmu

Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21. piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament.

Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy?

Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? Człowiek na krawędzi.

Człowiek na krawędzi – obsada

„Człowiek na krawędzi” to amerykański thriller z 2012 roku, którego reżyserem jest Asger Leth („Miasto słońca”, „Move on”). W rolach głównych występują: Sam Worthington („Avatar”, „Przełęcz ocalonych”), Elizabeth Banks („Igrzyska śmierci”) i Anthony Mackie („Avengers: Koniec gry”).

Człowiek na krawędzi - gdzie obejrzeć?

Film dostępny jest na platformie player.pl