Blue Valentine

BLUE VALENTINE

„Blue Valentine” to opowieść o małżeństwie z problemami. Para próbuje odbudować dawne uczucia, które ich łączyły. Malarz i pielęgniarka wybierają się w podróż, która ma rozwiać wątpliwości wobec ich związku.

„Blue Valentine” – opis

Malarz Dan Pereira i pielęgniarka Cindy Heller Pereira to małżeństwo, które zmaga się z wygasającym uczuciem. Para stara się wskrzesić dawny ogień, który ich łączył. Wspólnie wychowują córkę Frankie. Pomimo stosunkowo młodego wieku Dan i Cindy są doświadczeni przez życie. Pewnej nocy małżeństwo wybiera się w krótką podróż, która ma pomóc ustalić, jakie są szanse na przetrwanie ich związku.


„Blue Valentine” – obsada

Film wyreżyserował amerykański twórca Derek Cianfrance. Autorami scenariusza są Cami DeLavigne oraz Joey Curtis. W rolach głównych wstąpili wybitni Ryan Gosling oraz Michelle Williams. Film był nominowany do Oscara w kategorii „Najlepsza aktorka pierwszoplanowa” w 2011 roku oraz do Złotych Globów w kategoriach „Najlepszy aktor w dramacie” i „Najlepsza aktorka w dramacie”.„Blue Valentine” – gdzie obejrzeć?

Cały film „Blue Valentine” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.