Avengers

MARVELʼS THE AVENGERS HD

| 10 zł na 48h |

Superbohaterowie jednoczą siły!

Bohaterowie z uniwersum Marvela wspólnie stają w szranki z wrogiem, by ocalić ludzkość przed zagładą. Na wezwanie Nicka Fury, szefa międzynarodowe agencji S.H.I.EL.D. czuwającej nad bezpieczeństwem świata muszą wspólnie podjąć się ryzykownej misji.

Po napadzie na kwaterę główną agencji znika tesserakt. Wkrótce okazuje się, że sprawcą całego zamieszania jest Loki (Tom Hiddleston), brat Thora (Chris Hemsworth). Niebezpieczna zdobycz ma trafić w ręce groźnych kosmitów rasy Chitauri, którzy od dawna pragną zniszczyć Ziemię. Fury postanawia stworzyć jednostkę specjalną – Projekt Avengers. W jej szeregi włącza Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), Kapitana Amerykę (Chris Evans), Iron Mana (Robert Downey Jr.), Thora (Chris Hemsworth), Sokole Oko (Jeremy Renner) i Hulka (Mark Ruffalo), który na co dzień ma postać fizyka Bruce'a Bannera. Charyzmatyczni bohaterowie będą musieli działaś wspólnie w imię większego dobra. Czy uda im się okiełznać swoje ambicje i nauczyć pracy zespołowej?

„Avengers” to pierwszy z filmów Marvela, w który spotykają się jego superbohaterowie. Produkcja została wyreżyserowana przez Jossa Whedona („Serenity”, „Avengers: Czas Ultrona”) i doczekała się nominacji do Oscara za efekty specjalne. W obsadzie znalazła się plejada Hollywoodzkich aktorów: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth czy Scarlett Johansson.

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl z dubbingiem i napisami.