Powrót

Powrót HD

| 16 zł na 48h |

Młoda Polka ucieka z niemieckiego domu publicznego, w którym była przetrzymywana wbrew jej woli. Wraca do swojej miejscowości, gdzie spotyka ją ostracyzm i brak zrozumienia.

Powrót – opis

Urszula została niegdyś uprowadzona i zamknięta w niemieckim domu publicznym. Wbrew jej woli uczyniono z niej obiekt seksualny. Odebrano godność i szacunek do siebie samej. Dziewczyna jednak uciekła z niewoli. Niestety, powrót do domu okazał się jeszcze bardziej bolesny. Znajomi i rodzina nie mogą zaakceptować przeszłości Uli. Nawet najbliżsi się od niej odwracają. Małomiasteczkowa moralność okazuje się bezlitosna dla młodej dziewczyny, która przecież niczemu nie zawiniła. Najtrudniej wracać tam, gdzie nas nie chcą. Czy Ula przebije się przez mur niechęci i nietolerancji w swoim rodzinnym mieście?

Powrót – obsada i twórcy

W roli głównej „Powrotu” występuje Sandra Drzymalska („Belfer”, Amok”). Partnerują jej: Agnieszka Warchulska („Na krawędzi”, „Trick”), Katarzyna Herman („Druga szansa”, „Panie Dulskie”) oraz Bartosz Gelner („Barwy szczęścia”, „Sala samobójców”). Na fotelu reżysera zasiadła Magdalena Łazarkiewicz („Ostatni dzwonek”, „Białe małżeństwo”).

Powrót – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.