Nazywają mnie śmierć

O NOME DA MORTE (AKA. 492)

Jeden z najbardziej skutecznych płatnych zabójców w historii. W trakcie swoje kariery mężczyzna zabija niewyobrażalną liczbę 492 osób.

Nazywają mnie śmierć – opis

Julio Santana (Marco Pigossi) jest pobożnym młodym człowiekiem, który zostaje zwerbowany przez swojego wujka do pracy, jako płatny zabójca. Za każdym razem po pociągnięciu za spust, Julio ma ogromne wyrzuty sumienia. Podwójne życie zaczyna go bardzo męczyć… Niezwykle prawdziwa historia pełnego sprzeczności człowieka, który pragnął rozgrzeszenia za swe niewyobrażalnie okrutne czyny.

Nazywają mnie śmierć – obsada i twórcy

Oparta na faktach opowieść o jednym z najbardziej skutecznych płatnych zabójców na świecie. W jego postać wciela się doskonały w tej roli Marco Pigossi (serial Tidelands). Twórcą obrazu jest Henrique Goldman (Jean Charles), a w pozostałych rolach występują Fabiula Nascimento (Paulo Coelho. Niesamowita historia), André Mattos (serial Narcos), Matheus Nachtergaele (Miasto Boga) oraz Martha Nowill (Bruna Surfistinha). Produkcja mówi o mrocznej brazylijskiej rzeczywistości, która pełna jest wyzwań i dramatycznych życiowych wyborów.

Nazywają mnie śmierć – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.