Men in Black: International

MEN IN BLACK: INTERNATIONAL

Faceci w Czerni od zawsze chronili Ziemię przed zagrożeniami z całego wszechświata. Teraz stają przed jednym z największych wyzwań w historii. Okazuje się, że w ich szeregach znajduje się szpieg!

Men in Black: International – opis

Po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia do organizacji Men in Black dołącza agentka M. Trafia ona pod skrzydła bohaterskiego agenta H i od razu zostaje wrzucona w sam środek intergalaktycznego bałaganu. W stolicy Wielkiej Brytanii dochodzi do zabójstwa obcego arystokraty. Duet agentów musi rozwiązać tę sprawę. Trop prowadzi do ukrytej gdzieś na Ziemi broni masowej zagłady, która jest w stanie wywołać ogromne zniszczenia. Ich zadanie mocno się komplikuje, gdy okazuje się, że w szeregach MiB znajduje się szpieg.

Men in Black: International – obsada i twórcy

„Men in Black: International” to kolejna część niezwykle popularnej serii opowiadającej o organizacji zajmującej się obecnością kosmitów na Ziemi. Tym razem w dwójkę głównych bohaterów wcielają się Chris Hemsworth („Thor”, „Avengers:Koniec gry”) i Tessa Thompson („Westworld”, „Thor: Ragnarok”), a na drugim planie znajdują się Liam Nesson („Lista Schindlera”, „Uprowadzona”) i Emma Thompson („Okruchy dnia”, „W imię ojca”). Film wyreżyserował F. Gary Gray („Włoska robota”, „Straight Outta Compton”).

Men in Black: International – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.