Kobiety mafii

KOBIETY MAFII HD

| 10 zł za 48h |

W świecie rządzonym przez złych chłopców, to one są najbardziej niebezpieczne. Patryk Vega prezentuje historię pań, które igrają z ogniem i lubią się nieładnie zabawić.

Kobiety mafii – opis

Po brawurowo przeprowadzonej akcji agentka ABW, Bela, podejmuje się nowego zadania. Pracując pod przykrywką, zostaje „tajniakiem” w grupie przestępczej dowodzonej przez bossa warszawskiego półświatka Paradino. Bohaterka wchodzi coraz głębiej w świat przestępców. Spotyka kolejnych członków grupy, z którymi zaczyna ją łączyć więź emocjonalna. Bela poznaje również kobiety związane z groźnymi gangsterami. Wkrótce losy wszystkich z nich się przecinają. Panie rozpoczynają własną rozgrywkę, żeby przetrwać w bezwzględnym świecie bandytów.

Kobiety mafii – obsada i twórcy

„Kobiety mafii” to pierwszy film z zapowiedzianej przez Patryka Vegę („Botoks”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”) trylogii. W rolach głównych występuje plejada polskich gwiazd. W obrazie zobaczymy między innymi: Olgę Bołądź („Służby specjalne”), Agnieszkę Dygant („Botoks”), Sebastiana Fabijańskiego („Kamerdyner”), Katarzynę Warnke („Botoks”), Aleksandrę Popławską („Wataha”), Bogusława Lindę („Psy”), Piotra Stramowskiego („Botoks”) i Tomasza Oświęcińskiego („Botoks”).

Kobiety mafii – gdzie oglądać?

Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.