Facet (nie) potrzebny od zaraz

| 5 zł na 48h |

Młoda singielka postanawia odszukać swoich byłych partnerów i ponownie się z nimi spotkać.

Facet (nie)potrzebny od zaraz – streszczenie

Zosia rozstaje się z chłopakiem po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Dokonana przez mężczyznę zdrada powoduje, że postanawia zrewidować swoje dotychczasowe związki – szczególnie, że koleżanka z lat szkolnych pierwsza wychodzi za mąż i zaprasza ją na swój ślub. Za namową przyjaciółki, Patrycji, Zosia postanawia odszukać facetów, z którymi była kiedyś związana i sprawdzić, czy nie przegapiła wielkiej miłości. Kontaktuje się więc z uwielbianym przez studentki uniwersyteckim wykładowcą Ksawerym oraz młodym aktorem Tomkiem, który niespodziewanie ją porzucił. Odwiedza również wziętego kompozytora Michała, którego zdradziła oraz właściciela modnego klubu, muzyka Janka. Niespodziewanie, udaje jej się odnaleźć swoją największą miłość – zbuntowanego romantyka Łysego.

Czemu warto obejrzeć Faceta (nie)potrzebnego od zaraz?

Facet (nie)potrzebny od zaraz to polska komedia romantyczna z 2014 roku, która w błyskotliwy sposób opowiada o mężczyznach.

Facet (nie)potrzebny od zaraz – obsada i twórcy

Reżyserką filmu jest Weronika Migoń. W obsadzie znaleźli się: Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Krzysztof Globisz, Łukasz Garlicki, Paweł Małaszyński, Bartosz Porczyk, Macel Sabat, Maciej Stuhr, Czesław Mozil, Michał Żebrowski oraz Anna Czartoryska-Niemczycka.

Facet (nie)potrzebny od zaraz – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.