Och Karol 2

Karol (Piotr Adamczyk) jest przystojny, dowcipny, błyskotliwy, bogaty i pełnymi garściami czerpie z życia co najlepsze. Ma piękną narzeczoną Marię (Małgorzata Socha), która nie widzi poza nim świata i nawet przez chwilę nie wątpi, że jej ukochany jest chodzącym ideałem. Do czasu...

Karol po prostu kocha kobiety. Problem w tym, że... wszystkie! Jego wdziękom nie potrafi oprzeć się piękna i bezpruderyjna Wanda (Małgorzata Foremniak), która mężczyzn ocenia głównie pod kątem tego, jak radzą sobie w sypialni. Co prawda ma męża, ale przyprawianie mu coraz większych rogów to dla niej żaden problem.

Zakochana po uszy w Karolu jest również romantyczna i nieco roztrzepana Paulina (Marta Żmuda Trzebiatowska). Wierzy, że Karol jest tym jedynym i gdy odkrywa, że jest z nim w ciąży, nie posiada się ze szczęścia. Sęk w tym, że Karol ma już jedną narzeczoną, a na małżeństwo i ojcostwo nie ma najmniejszej ochoty.

Wdzięki Karola skuszą również z pozoru zachowawczą Irenę (Katarzyna Zielińska).

Głowę dla przystojnego uwodziciela stracą również seksowna kelnerka Adrianna (Katarzyna Glinka), zmysłowa sekretarka Ania (Emilia Komarnicka), a nawet żona policjanta (Anna Samusionek), która w przypływie namiętności powie mu: „Będziesz mój. Choćby nie wiem co”.

Jedyną bohaterką filmu obojętną na urok Karola okaże się jego koleżanka z pracy - pewna siebie i seksowna Mira (Anna Mucha). Jak to możliwe? Po prostu - tak jak Karol - do szaleństwa kocha kobiety!

Niestety, pewnego dnia podboje Karola wychodzą na jaw, a rozczarowana i rozżalona Maria planuje perfidną zemstę...