Ulotna nadzieja

Hope Floats

Melodramat z Sandrą Bullock w roli głównej. Birdee dowiaduje się z talk show o zdradzie męża. Bez zastanowienia wraca w rodzinne strony, aby zacząć nowe życie.

Ulotna nadzieja - opis

Podczas nadawanego na żywo talk-show mąż Birdee oświadcza, że zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółkę. Mężatka zostaje upokorzona na oczach bliskich, znajomych i milionów oglądających.  Załamana kobieta pakuje dobytek, opuszcza Chicago i wraca w rodzinne strony, a konkretnie do Smithville w Teksasie. Mimo wsparcia ze strony matki złośliwe komentarze dawnych znajomych pogłębiają depresję Birdee. Sytuacja zmienia się gdy spotyka szkolnego kolegę z dawnych lat. Uczucie jakie rodzi się miedzy tą dwójką pozwala kobiecie na wyjście z obecnej sytuacji.

Ulotna nadzieja - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest znakomity aktor Forest Whitaker. Jest to jego drugi film w którym stanął po drugiej stornie kamery, tuż po "Czekając na miłość". W rolę zdradzonej i poniżonej żony wcieliła się amerykańska aktorka, Sandra Bullock, uhonorowana Oscarem za rolę w filmie "Wielki Mike. The Blind Side". W obsadzie znaleźli się również Gena Rowlands (Złote Globy za "Kobieta pod presją", "Historia Betty Ford") oraz Harry Connick ("Za jakie grzechy", "Mój przyjaciel Delfin").

Ulotna nadzieja - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl