Nocna jazda

Starzejący się pracoholik rzuca wszystko i wyrusza, żeby odwiedzić córkę. Na miejscu zastaje jednak tylko jej byłego chłopaka, z którym nie łączą go najlepsze relacje. Gdzie jest Ginnie? Panowie tworzą dziwaczny zespół i rozpoczynają poszukiwania dziewczyny.

Nocna jazda – opis

Martin to utalentowany, ale niezbyt majętny muzyk banjo. Po rozstaniu ze swoją dziewczyną Ginnie jest załamany, samotny i zniechęcony do wszystkiego. Żeby tego było mało, do jego drzwi puka Pan Gallo. Ojciec Ginnie nie przepada za swoim byłym zięciem, ale musi rozpocząć z nim współpracę. Jego córka zaginęła i nikt nie wie, gdzie w danym momencie się znajduje. Panowie tworzą nietypowy tandem i wyruszają na nocne poszukiwania po zachodnim Hollywood. Podczas wspólnej podróży zaczynają się szanować i rozumieć. Czy zawiązana nić przyjaźni pomoże im odnaleźć Ginnie?

Nocna jazda – obsada i twórcy

W pana Gallo wciela się zdobywca Oscara J.K. Simmons („Whipash”, „Odpowiednik”), a w Martina Emile Hirsch („Wszystko za życie”, „Ocalony”). Reżyserem tej optymistycznej komedii jest Gavin Wiesen („Sztuka dorastania”).

Nocna jazda – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD Player.pl.