Bez litości 2

The Equalizer 2

Denzel Washington powraca w roli gościa, z którym lepiej nie zaczynać. Robert McCall ponownie zabiera się za to, w czym jest najlepszy. Szukając sprawiedliwości, kopie tyłki bardzo złym ludziom.

Bez litości 2 – opis

„Bez litości 2” to klasyczny obraz kina akcji, w którym protagonista przedziera się przez zastępy wrogo nastawionych przestępców. W sequelu filmu z 2014 roku Robert McCall wciąż jest człowiekiem, który nie cofnie się przed niczym, żeby pomóc potrzebującym przyjaciołom. Bohater pracuje jako kierowca, a jego życie sprawia wrażenie ustabilizowanego. Sytuacja zmienia się diamentralnie, gdy zostaje zamordowana jego bliska przyjaciółka, Susan Plummer. Robert nie ma innego wyjścia, jak rozpocząć krwawy taniec zemsty. Tym razem jednak sprawa staje się dużo bardziej osobista niż kiedykolwiek wcześniej.

Bez litości 2 – twórcy i obsada

„Bez litości 2” to sequel filmu akcji z 2014 roku w reżyserii Antoine’a Fuqua („Czas próby”). W rolę główną ponownie wciela się Denzel Washington, a partnerują mu między innymi: Pedro Pascal („Narcos”), Orson Bean („Doktor Quinn”), Bill Pullman („Zagubiona autostrada”) i Melissa Leo („Fighter”).