Opiekun

Dziennikarz zmagający się z problemami małżeńskimi otrzymuje zadanie zbadania nowoczesnych opowieści o interwencjach św. Józefa w życie różnych osób.

Opiekun - opis

Wybitnie utalentowana skrzypaczka z filharmonii oraz jej małżonek, dziennikarz z lokalnej stacji radiowej, doświadczają trudności w swoim małżeństwie. Dominika (w tej roli Karolina Chapko) zaczyna zwracać uwagę na zamożnego przedsiębiorcę (Radosław Pazura) pod wpływem narastających problemów i ciągłego niedoboru środków finansowych. Tymczasem Robert (Rafał Zawierucha) nie potrafi sobie poradzić z sytuacją, w której rozpada się jego rodzina.

Kiedy otrzymuje od swojego przełożonego zadanie opisania niezwykłych doświadczeń pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, którzy twierdzą, że doświadczyli cudu, Robert odkrywa, że jego własna historia ma wiele punktów stycznych z cichym stróżem Świętej Rodziny. Czy w decydującym momencie, kiedy będzie zmuszony podjąć decyzję, która zdecyduje o przyszłości jego rodziny, zdoła zachować się jak... św. Józef?

Opiekun - gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.