Niebezpieczne zanurzenie

PRESSURE HD

| 18 zł na 48h |

Grupka mechaników zanurza się w głębiny morskie, aby naprawić rurociąg naftowy. Niestety, dochodzi do wypadku i nurkowie zostają uwięzieni w niewielkiej kapsule na dnie morza.

Niebezpieczne zanurzenie – opis

Na wybrzeżu Somalii doświadczeni nurkowie Engel, Mitchell, Hurst i debiutant Jones zostają wyznaczeni do naprawy rurociągu naftowego na dnie morza. Mimo nadchodzącej burzy, specjaliści decydują się podjąć zadania. Niestety, warunki atmosferyczne znacząco się pogarszają. Wkrótce dochodzi do katastrofy, wynikiem czego nurkowie zostają uwięzieni na dnie morza. Członkom załogi zaczyna brakować tlenu, a sytuacja robi się bardzo nerwowa. Dowódca przekonuje wszystkich, że wkrótce nadejdzie pomoc, ale pozostali nie są pewni, czy firma naftowa zaryzykuje misję ratunkową w takich warunkach.

Niebezpieczne zanurzenie – obsada i twórcy

Ten klaustrofobiczny i trzymający w napięciu thriller został wyreżyserowany przez Rona Scalpello („Offender”, „My name i Lenny”). W rolach głównych występują Danny Huston („Wierny ogrodnik”, „Aviator”) oraz Matthew Goode („Gra tajemnic”, „Watchmen. Strażnicy”).

Niebezpieczne zanurzenie – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.