Bella i Sebastian 3

Belle et Sebastien 3, le dernier chapitre

Atos, Portos i Aramis to pocieszne szczeniaczki Belli. Niestety, nad czworonogami zawisły czarne chmury. Pewien nieznajomy chce je odebrać Sebastianowi.

Bella i Sebastian 3 – opis

Sebastian jest dumny ze swojej wielkiej psiej rodziny. Jego ukochana Bella wreszcie jest szczęśliwa, a szczeniaczki to prawdziwe małe łobuziaki. Niestety, ich sielanka szybko się kończy. W wiosce pojawia się pewien nieznajomy, który twierdzi, że Bella to jego własność. Sąd przyznaje mu rację i teraz mężczyzna może wejść w posiadanie zarówno Belli jak i jej szczeniaczków. Sebastian nie może zgodzić się na taki stan rzeczy. Zabiera psiaki i ucieka w góry. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy. Co gorsza, zbliża się załamanie pogody.

Bella i Sebastian 3 – obsada i twórcy

„Bella i Sebastian 3” to kontynuacja popularnej serii opartej na kultowej książce dla młodzieży. Reżyserem obrazu jest Clovis Cornillac, który również portretuje jednego z bohaterów. Artysta znany jest między innymi z roli Asterixa w „Asterix na olimpiadzie”. W filmie występują też Félix Bossuet jako Sebastian (młody aktor grał tę postać również w poprzednich częściach serii) oraz Tchéky Karyo („Zaginiony”, „Terytorium wroga”) jako César.

Bella i Sebastian 3 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.