Ant-Man

ANT-MAN

| 7zł za 48h|

Poznajcie Człowieka Mrówkę – jednego z najbardziej szalonych superbohaterów Marvela. Nadchodzi gigantyczna przygoda z najmniejszym herosem świata w roli głównej!

Ant-Man – opis

Scott Lang to były skazaniec, który desperacko pragnie zostać porządnym obywatelem. Aby odzyskać córkę, musi udowodnić, że na dobre skończył z przestępczym życiem. Kanapa i ciepłe kapcie nie są jednak mu pisane. W jego ręce wpada kostium, dzięki któremu może zmieniać rozmiar. Ponadto na swojej drodze spotyka genialnego naukowca Hanka Pyma, który przedstawia propozycję nie do odrzucenia. Naukowiec knuje perfidny plan, którego realizację powstrzymać będzie mógł jedynie ktoś, kto posiada zdolności do tych, które ma Scott. Aby pokonać zło, „Ant-Man” wraz z ekipą musi wykonać skok tysiąclecia. Czy człowiek-mrówka poradzi sobie bez pomocy Hulka, Thora i Iron Mana?

Ant-Man – obsada i twórcy

„Ant-Man” to produkcja oparta na serii komiksów i stworzona w ramach Kinowego Uniwersum Marvela – akcja filmu dzieje się w tym samym świecie co przygody Iron Mana, Kapitana Ameryki czy Avengers.W filmie epizod zalicza jeden z członków drużyny Mścicieli. W rolę głównego bohatera wciela się Paul Rudd („Wpadka”, „40-letni prawiczek”), który jest również współscenarzystą filmu. Naukowca Hanka Pyma portretuje Michael Douglas, a jego córkę i obiekt westchnień Scotta, Evangeline Lilly (serial „Zagubieni”). W głównego antagonistę wciela się Corey Stoll („House of cards”). W obsadzie znajdują się również Bobby Cannavale („Vinyl”), Michael Peña („Narcos”) i John Slattery („Mad men”). Reżyseruje Peyton Reed („Sztuka zrywania”). Twórca zastąpił Edgara Wrighta („Baby driver”), który opuścił produkcję ze względy na różnice artystyczne.

Ant-Man – gdzie oglądać?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl