ZOO

| 18 zł na 48h |

 

Film oparty na niesamowitej prawdziwej historii. Młody chłopiec postanawia uratować słoniątko przed nalotami bombowymi podczas II Wojny Światowej.

 

Zoo – opis

Belfast 1941 rok. Tato Toma prowadzi zoo. Zwierzęta są tam szczęśliwie podobnie jak młody Tom, który kocha wszystkie czworonogi. Wkrótce do wielkiej rodziny dołącza Buster – niezwykły mały słonik. Niestety, sielanka szybko się kończy. Trwa właśnie II Wojna Światowa, a tato Toma zostaje wezwany na front. Zwierzętom w zoo zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo. Naloty bombowe mogą zniszczyć zagrody, a władze miasta nie mogą pozwolić, żeby groźne stworzenia plątały się po ulicy. Zapada decyzja o uśpieniu niektórych z nich. Tom nie może się na to zgodzić. Wraz ze swoimi przyjaciółmi wykrada Bustera i ukrywa go, chcąc uratować mu życie. Mając tak wielki sekret, odrobina odwagi zdoła zmienić wszystko. Czy drużyna Toma dopnie swego?

 

Zoo – obsada i twórcy

„Zoo” to ciepła opowieść dla całej rodziny. W filmie Colina McIvora („Cukiernia pod babeczką”) zobaczymy między innymi: Arta Parkinsona (młody aktor wcielał się w Ricona Starka w słynnym serialu „Gra o tron”), Iana McElhinneya („Gra o tron”, „Krypton”) oraz Toby’ego Jonesa („Igrzyska śmierci”, „Captain America: Pierwsze starcie”).

 

Zoo – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.