Zombieland

ZOMBIELAND

Zombie apokalipsa – to już było? Nie w takim wydaniu! Żywe trupy nigdy wcześniej nie były tak zabawne. Oto armagedon na jaki czekaliście.

Zombieland – opis

Columbus i Tallahassee tworzą idealną drużynę w świecie ogarniętym przez zombie chaos. Ten pierwszy boi się własnego cienia. Drugi to twardziel kochający zabijanie żywych trupów. Panowie nie przepadają za sobą, jednak ich tandem całkiem nieźle sobie radzi w świecie po apokalipsie. Pewnego dnia  na swojej drodze spotykają dwie dziewczyny. Wichita i Little Rock również starają się przetrwać w tej brutalnej rzeczywistości. Bohaterowie łączą siły, a ich przygody dostarczą wam ekscytującej, śmieszno-strasznej rozrywki.

Zombieland – obsada i twórcy

„Zombieland” w doskonały sposób parodiuje produkcje takie jak „Noc żywych trupów” czy „The Walking Dead”. Film wyreżyserował Ruben Fleischer („Venom”, „Santa Clarita Diet”). W obsadzie znajdują się między innymi: Jesse Eisenberg („Iluzja”, „The Socjał Network”), Woody Harrelson („Iluzja”, Detektyw”), Emma Stone („Służące”, „La La Land”), Amber Heard („Aquaman”, „Dziewczyna z portretu”) i Bill Murray („Ghostbusters”, „Między słowami”).

Zombieland – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.