Znowu Gwiazdka

CHRISTMAS ENCORE

Marząca o karierze aktorskiej dziewczyna dostaje od losu szansę zagrania w bożonarodzeniowej sztuce.

Znowu Gwiazdka – streszczenie

Charlotte Lacy jest zmagającą się z rzeczywistością aspirującą aktorką, która po latach niepowodzeń w Nowym Jorku postanawia porzucić swoje marzenia i przenieść się do Chicago. Niespodziewanie jednak dostaje rolę w nowej świątecznej produkcji. Dziewczyna świetnie radzi sobie na scenie. Zakochuje się też z wzajemnością w będącym gwiazdą telewizji reżyserze sztuki Julianie Walkerze. Kiedy wszystko w życiu Charlotte zaczyna się w końcu układać, okazuje się, że z powodów administracyjnych przedstawienie nie może być wystawione. Aktorka i jej koledzy z obsady będą potrzebowali cudu, który sprawi, że ich praca nie pójdzie na marne.

Czemu warto obejrzeć Znowu Gwiazdka?

Znowu Gwiazdka (Christmas Encore) to ciepła komedia romantyczna z 2017 roku. Opowiada o determinacji, sile marzeń oraz prawdziwym uczuciu. Obraz zabiera widzów w podróż po niezwykle wymagającym Nowym Jorku, który jest marzeniem każdego młodego artysty.

Znowu Gwiazdka – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Bradley Walsh. W obsadzie znaleźli się: Maggie Lawson, Brennan Elliott, Art Hindle, Tracey Hoy oraz Mercedes de la Zerda.

Znowu Gwiazdka – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.