Zakochani

ZAKOCHANI

| 6zł za 48h |

Zosia jest piękna, inteligentna i doskonale zna swoją wartość dzięki czemu z powodzeniem uwodzi oraz wykorzystuje rzesze mężczyzn. Gdy poznaje fotografa Mateusza, zaczyna zastanawiać się nad własnym życiem.

Zakochani - opis

Zosia jest piękną i inteligentną młodą kobietą, która posiada unikatowy dar – sprawia, że zakochuje się w niej każdy mężczyzna. A gdyby wielkie uczucia nie były wystarczające, mężczyźni są w stanie rezygnować dla niej z dotychczasowego życia. Kupują jej drogie prezenty, zabierają do luksusowych i drogich restauracji. Zosia żyje jak w raju i doskonale wiem, jak wykorzystywać słabości swoich adoratorów. Wszystko się zmienia, kiedy na jej drodze staje Mateusz…

Zakochani - obsada

„Zakochani” to polska komedia romantyczna w reżyserii Piotra Wereśniaka (twórcy takich hitów, jak „Zróbmy sobie wnuka”, „Nie kłam, kochanie” czy „Wkręceni”). Produkcja otrzymała 4 nominacje do Orłów. W obsadzie znaleźli się m.in. Magdalena Cielecka, Bartosz Opania, Jan Frycz i Katarzyna Figura. Cały film jest dostępny na platformie VOD player.pl.

Gdzie obejrzeć?

Film dostępny w serwisie VOD player.pl.