Zabij i żyj

WHAT KEEPS YOU ALIVE HD

| 18 zł na 48h |

 

Jules i Jackie właśnie wzięły ślub, a miesiąc miodowy spędzają nad urokliwym jeziorem. Zamiast romantycznych uniesień czeka je jednak śmierć i walka o przetrwanie. Krwawa jatka to nie za dobry prognostyk dla młodego małżeństwa.

 

Zabij i żyj – opis

Dwie kochające się kobiety na nowej drodze życia postanawiają spędzić nieco czasu z dala od społeczeństwa. Przybywają do domku w lesie nad brzegiem jeziora. Cóż za klimat, cóż za atmosfera. Wszystko byłoby jak z bajki, gdyby nie jeden szkopuł. Okazuje się bowiem, że Jackie nie jest tą, za którą się podaje. To diablica w ludzkiej skórze, która przygotowała dla swojej żony makabryczną grę w kotka i myszkę. Więzi, torturuje, znęca się nad wybranką swojego serca. Jules musi wykazać się determinacją i siłą, żeby pokonać swoją oprawczynię. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

 

Zabij i żyj – obsada i twórcy

„Zabij i żyj” to survivalowy horror w reżyserii Colina Minihana („Extraterrestrial”, „Krew na piasku”). W głównych rolach występują Hannah Emily Anderson („Piła: Dziedzictwo”, „The Purge”) oraz Brittany Allen („Skradziona córka”, „Piła: Dziedzictwo”).

 

Zabij i żyj – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.