Wyznania zakupoholiczki

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

Cześć, nazywam się Rebecca i jestem uzależniona od robienia zakupów. Potrafię przepuścić każdy grosz w sklepach z wyprzedażami. Ostatnio dostałam pracę czasopiśmie o finansach. Wiecie o czym muszę pisać? O oszczędnościach!

Wyznania zakupoholiczki – opis

Rebecca jest nowojorską dziewczyną z krwi i kości. Uwielbia miejskie życie, a najbardziej na świecie kocha robić zakupy w butikach i centrach handlowych. Jest dosłownie uzależniona od wydawania pieniędzy na ciuchy i inne bibeloty. Żeby móc całkowicie poświęcić się swojej obsesji, potrzebny jej jest comiesięczny zastrzyk finansowy. Bardzo chciałaby pracować w czasopiśmie o modzie. Na razie musi zadowolić się niewielką rubryką w gazecie zajmującej się finansami. Ku zdziwieniu wszystkich jej kącik staje się hitem. Przy okazji Rebecca zakochuje się w swoim przystojnym szefie. To dopiero początek wielkiej szalonej przygody.

Wyznania zakupoholiczki – obsada i twórcy

„Wyznania zakupoholiczki” to amerykańska komedia romantyczna z 2009 roku na motywach powieści Sophie Kinsella, w reżyserii P.J. Hogana („Mój chłopak się żeni”, „Bezwarunkowa miłość”). W obsadzie filmu znajdują się: Isla Fisher („Polowanie na druhny”, „Iluzja”), Krysten Ritter („Jessica Jones”, „Wielkie oczy”), Joan Cusack („Przeboje i podboje”, „Mama na obcasach”), John Goodman („Barton Fink”, „Big Lebowski”) i Kristin Scott Thomas („Z tobą i przeciw tobie”, „Gosford Park”).

Wyznania zakupoholiczki – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.