Włamanie

Breaking In

Ten trzymający w napięciu thriller, opowiada o kobiecie, która desperacko walczy o swoje dzieci przetrzymywane przez bandytów w rezydencji jej ojca.

 

Włamanie - opis

Po śmierci swojego ojca, Shaun wraz z dziećmi przybywa do domu rodzinnego, gdzie musi sfinalizować kilka spraw. Rezydencja jest prawdziwą fortecą. Monitoring, wzmocnione szyby, pancerne drzwi – to tylko niektóre zabezpieczenia czekające na ewentualnych włamywaczy. Co tato próbował ukryć? Co takiego cennego znajduje się w murach jego rezydencji? Bohaterka wkrótce dowie się prawdy, ponieważ do budynku dostają się złodzieje, którzy biorą jej dzieci na zakładników. Shaun zrobi wszystko, żeby ocalić swoje pociechy i wyeliminować przestępców. Jak jednak dostać się do tak zabezpieczonego budynku? Czy kobiecie uda się wejść do środka i uratować dzieci?

 

Włamanie – obsada i twórcy

„Włamanie” wyreżyserował James McTeigue („V jak Vendetta”, serial „Sense8”). W roli głównej występuje Gabrielle Union („Bez snu”, „Myśl jak facet”). Partnerują jej: Billy Burke („Kiedy gasną światła”, „Piekielna zemsta”), Richard Cabral (serial „Mayans M.C.”, „Dziedzictwo krwi”) i Ajiona Alexus (serial „Trzynaście powodów”, „Lekkie jak piórko”).

 

Włamanie – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.