Wilkołak

| 18zł za 48h |

Uciekające przed wojenną pożogą dzieci, chronią się w opuszczonym dworku pośrodku lasu. Wkrótce młodzi uciekinierzy natrafiają na wygłodniałe psy, które służyły nazistom do terroryzowania miejscowej ludności.

Wilkołak – opis

Grupka dzieci wyzwolonych z obozu koncentracyjnego chroni się w zlokalizowanym w lesie budynku. Młodzi bohaterowie muszą zmagać się z głodem i przeszłością, która dogania ich każdego dnia. Dotykają ich jednak nie tylko niebezpieczeństwa natury psychologicznej i narastający głód, ale także zagrożenia z zewnątrz. Na trop dzieci wpada stado grasujących w okolicy psów, które pożywiają się ludzkim mięsem. Na domiar złego w grupie dochodzi do konfliktów. W tak napiętej atmosferze zacierają się różnice pomiędzy ofiarami i oprawcami, a wewnętrzne demony dają o sobie znać ze zdwojoną siłą.

Wilkołak – obsada i twórcy

Reżyserem „Wilkołaka” jest Adrian Panek („Daas”, „Moja biedna głowa”). W głównych rolach filmu wystąpili młodzi obiecujący aktorzy, tacy jak: Kamil Polnisiak, Nicolas Przygoda czy Sonia Mietielica. W filmie zobaczymy też między innymi Danutę Stenkę („Nigdy w życiu!”, „Chopin. Pragnienie miłości”).

Wilkołak – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.